Životné príbehy

Vitajte!

Táto podstránka bola vytvorená ako nápad využiť priestor pre zaujímavé životné príbehy reálnych ľudí, ktoré môžu inšpirovať  alebo pomôcť iným pri riešení niektorých životných situácií, alebo len tak, o tom, aký je skutočný život naozaj rozmanitý…. A aj keď  je to už klišé: najzvláštnejšie príbehy píše sám život, ako sa hovorí.

Ak by ste chceli zdieľať ten váš príbeh, napíšte, budem sa tešiť,

Katka,  R A S T I E M E

Homeopatický príbeh so šťastným koncom

 

Ľudia radi čítajú príbehy iných , najmä tie so šťastným koncom, pretože im to poskytuje nádej, že dokážu vyriešiť aj svoj vlastný problém.

Odvtedy, ako som sa s homeopatiou stretla prvý krát, ubehlo takmer 23  rokov. Bola som mladou mamičkou syna, ktorý mal veľa zdravotných problémov a prognózy od lekárov zneli hrozivo. Neurologické poškodenie, ktorého rozsah sa nedal určiť malo za následok, že sa nemohol hýbať, alergie a rozsiahly ekzém. Vtedy mi prvý krát napadlo, že chemická liečba počas tehotenstva a veľmi komplikovaný pôrod si vyberajú svoju daň. Syn celé dni a noci preplakal, nedokázal spať ani sa hýbať. A nič z nášho úsilia pomôcť mu nepomáhalo. Prognózy lekárov ma uvrhli do hlbokého zúfalstva.

Homeopatia mi zachránila syna

Dostali sme  odporúčanie na HOMEOPATIU – ktorá bola u nás takmer neznáma. Bolo to jedno z tých zásadných odporučení, ktoré vám úplne zmenia život. Prelomový okamih.  Po vyšetrení dostal syn liek, ktorý ho rýchlo a natrvalo vyliečil nielen z ekzému, ale začal aj veľmi rýchlo motoricky napredovať, lepšie spávať, prestal plakať. Bolo jasné, že sa stal medicínsky zázrak – a lekár onedlho konštatoval, že syn je zdravý.

Moja cesta k homeopatickej praxi

A tu sa začína aj  moja vlastná,  dlhá homeopatická cesta. Odvtedy sa v našej rodine prestali používať  chemické  lieky z lekárne, kúpila som si svoje prvé homeopatické knihy , absolvovala náročné , ale zaujímavé 4 ročné štúdium homeopatie a sama sa stala profesionálnou homeopatkou. Keďže som zažila zázrak úplného vyliečenia, homeopatia sa stala mojou láskou a poslaním. Odvtedy ubehlo veľa rokov a za roky praxe prešli mojou ordináciou stovky pacientov.  Často liečim celé rodiny, aj niekoľko generácií.  Vzťah homeopat –pacient môže byť veľmi dôverný , lebo sa podrobne zaujímam o pacientov život– nielen o jeho ochorenie.

Polročná škola MISIA HOMEOPATIA v Bratislave

Po rokoch praxe prišiel čas, kedy som sa o svoje skúsenosti rozhodla podeliť, aby aj iní mohli prežiť takéto zázraky. V spolupráci s SAKH, ktorá pôsobí na Slovensku už 14 rokov, sme otvorili POLROČNÚ Školu – MISIA HOMEOPATIA v Bratislave. Táto škola je určená pre širokú verejnosť a môže do nej nastúpiť každý, kto sa chce naučiť liečiť seba a svojich blízkych homeopatiou. V škole učíme nielen základy homeopatie, ale zameriavame sa aj na vyššiu úroveň znalostí. Všetky témy sú popretkávané zaujímavými príbehmi z praxe, diskusiou a hlbokým duchovným poznaním. Škola sa stala veľmi obľúbenou, navštevujú ju veľmi rôznorodí študenti, mladí, stredného veku a najstaršia bola 84 ročná pani až z Popradu. Na záverečnom večierku pri odovzdávaní certifikátov vídavam aj slzy… 30.septembra 2017 otvárame už jej 6. ročník.

BONUSOM ZDARMA k homeopatii sú ďalšie 2 okruhy prednášok:

Bachova Kvetova terapia ,ktorá harmonizuje ľudskú psychiku a dokáže pomôcť pri strese a nervovom vypätí, strachoch, fóbiách, nízkom sebavedomí, vyčerpanosti, deťom v škole, škôlke, pri poruchách správania.

Témy hlbokého duchovného poznania. Táto časť seminárov je mimoriadne obľúbená. Bohatý a praktickými radami nabitý program vás vtiahne do autentických situácií, naučíte sa základné vesmírne zákony, zákony úspechu a stanete sa svedkom silných životných príbehov. Prevratnými, ale nepoužívanými princípmi vás naučíme zvládnuť stres v práci, zlepšiť partnerské vzťahy, nájsť svoj nevyužitý potenciál, ovplyvňovať svoju realitu a žiť s odvahou.

Ing. Soňa Koyšová, diplomovaná homeopatka SAKHom.