Terapia Cestou

Cesta ako forma terapie bola objavená svetovo uznávanou expertkou na liečbu tela a mysle, úspešnou autorkou v tejto oblasti Brandon Bays.

Metóda CESTA sa v súčasnosti považuje za jednu z najúčinnejších alternatívnych metód liečenia tela a mysle a využíva sa už vo viac ako 40 krajinách sveta. Je to uznávaná metóda, ktorú v Holandsku preplácajú zdravotné poisťovne, používa sa pri liečbe syndrómu vyhorenia, používajú ju lekári a psychológovia na celom svete, v centrách liečby rakoviny, závislostí, pri problémoch so stravovaním, obezite, anorexii, v centrách alternatívnej medicíny, vo väzniciach, vo firmách ako nástroj vedomého couchingu manažmentu, v Kanade sa školí na ministerstve spravodlivosti, v Izraeli sa vyučuje na Ministerstve školstva, v Indii sa liečia deti v sirotincoch z tráum kvôli ktorým nemôžu zavrieť oči v noci, v Afrike, Kanade a Austrálii sa využíva hojne pri pomoci domorodému obyvateľstvu, atď. A samozrejme a to hlavne využívajú ju bežní ľudia na pomoc sebe a blízkym s problémami ktoré život prináša. Aj toto svedčí o mnohostrannom využití tejto jedinečnej metódy.

Kniha CESTA sa stala bestsellerom a predalo sa jej viac ako milión kusov, bola preložená do 24 jazykoch a vydaná v 30 krajinách sveta.

Pre koho je Cesta určená?

  • cítite v živote strach, obavy alebo stres spôsobený prácou, rodinou alebo zdravotným stavom?
  • zasiahol vás mentálny alebo fyzický zdravotný problém?
  • túžite po väčšom naplnení vo vzťahoch?
  • obmedzujú vás pretrvávajúca demotivácia, únava, slabosť alebo depresia?
  • odkladáte činnosti a povinnosti, bojujete s nerozhodnosťou, aj vtedy, keď na tom veľmi záleží?
  • cítite sa v živote “zaseknutí”, akoby ste nevedeli ktorým smerom ísť a ako z toho von?
  • aj veci zdanlivo bežné alebo osoby veľmi blízke vo vás dokážu vyvolať hnev a zúrivosť?
  • zaujíma vás objaviť svoj vlastný skutočný potenciál, svoju životnú cestu? Vo všeobecnosti spokojní so životom, no s trochou viac energie, zanietenosti, času by ste boli schopní žiť život k úplnej spokojnosti?
  • máte svoje životné ciele a vízie, no neviete ako sa k nim dopracovať?

Uzdravte a osloboďte sa na jedinečnom a hlbokooslobodzujúcom trojdennom seminári – VSTUPENKY NA NAJBLIŽŠIE PODUJATIE a viac info o vzdelávacích programoch TU.